WordPress LeoTheMaster

Güncel, teknik, eğitici, son dakika, eğlenceli, sıcak video (18+ değil), haber ve bloglar

Davetkar Face Erkeğinin Davetini Kabul Etmeyin

500 milyondan fazla  aktif kullanıcısı olan facebook, sosyal iletişim platformları arasında, hem bayan, hem de erkekler tarafından tercih edilen bir yaşam stili olarak hayatımızdaki yerini almış durumda.

Nasıl araba erkekler tarafından farklı, bayanlar tarafından farklı kullanılıyorsa, işte facebook’ta erkekler tarafından çok farklı bir şekilde kullanılmakta. Erkekler normal hayalarında yapmadığı ya da cesaset edemediği pek çok olayı, facebook platformunda çok rahat bir şekilde yapabilmekte. Keskin virajlara savrulmadan girme çabasında olan erkekler, facebook’ta dehşet saçmaya devam ediyorlar.

Aşağıda sıraladığım maddeler, erkekler için benim gözlemlediğim doğal olgular olup, bahsedilen “davetkar face erkeğinin” hiç bir kişi, kurum ve kuruluşla ilgisi yoktur:

1.) Önüne gelen bayanı dürtme, normal hayatta hiç tanımadığın bir bayanın yanına usulca sokulup, sırf ona benziyor diye dürtüyor musun?

2.) Arkadaşının arkadaşına bakıp, beğenip utanmadan mesaj yazıp eklemeye çalışıyorsun! Ya o arkadaşının aşkıysa!

3.) Profil fotoğraflarınla kız tavlanır zannediyorsan yanılıyorsun, hele kaslı atletli fotoğraflarınla gülünç duruma düşüyorsun. “Kas” yapayım derken, göz çıkarmayın!

4.) Çevrimiçi olan bayan arkadaşla hemen konuşma sendromuna yakalanmışsanız, bir süre çevrimdışı olarak facebook kullanmanızı öneririm.

5.) Video paylaşarak, bayanlarını beğenisin toplamak gibi bir düşünce içindesiniz ve hangi hatunu hangi video ile tavlarım diye deli gibi video arama motorlarında dolaşıyorsanız, yanlış yoldasınız! Unutmayın beğenilen videolar, siz değil!

6.) Bayanların yazdığı felsefi sözlere , beğen’e tıklayarak, karizmak bir kişilik yaratmanız mümkün değil. Aksine keriz-matik bir kişilik örneği sergiliyorsunuz!

7.) Arkadaşınızın karısına, kızına ya da sevgilisine asılmayın! Genelde bayanlar tüm şifrelerini sevdikleri ve güvendikleri erkeklere veriyor. Aman dikkat!!!

8.) Facebook chat penceresinden hep bayanlarla görüşüyor, iş ya da okul arkadaşlarınıza cevap vermiyorsanız, amacınız belli demektir arkadaşlar. Unutmayın sizinle konuşan bayanların “Umutsuz Face Kadını” çıkma ihtimali yüksek.

9.) İş yerinde ateş duvarını aşıp proksilerle facebook’a girme başarınızı keşke işte de gösterseydin de, patron kovmasaydı seni!

10.) Facebook içindeki çevrimiçi oyunlarda bile bir bayan arkadaş bulma derdindesiniz. Okey oymamanız okeyde, bayanların çok olduğu masa arayıp diğerlerine çaktırmadan, işe yarar taş atmanız olmuyor ama!!!

11.) Hoşandığınız bayanın tüm paylaşımlarını beğenmek, her videoya ve fotoğraflara anlamsız yorumlar yapıyorsanız ve hatta abartıp yorumu beğenme hastalığına yakandıysanız, bu hastalığınıza yorum yapmayayım!!!

12.) Sahte facebook profili açıp eklediğiniz bayanlar var ya, onların neredeyse yarısı sizin gibi sahte profiller.

13.) Evli olduğunuzu kız arkadaşınızdan saklamanız oldukça zor, böyle bir durumdaysanız yakalanmadan dondurun hesabınızı. Çapkınlığa devam edecekseniz, dondurduğunuz hesabı derin dondurucuda saklayın!

14.) Profil fotoğrafınızda ya da ilişki durumunda sevgiliniz veya karınız varsa ve hatta yıldönüm tarihinizi girmişseniz, büyük ihtimal “kılıbık diploması” sahibisiniz…

15.) Hadi davetinizi kabul eden bir bayan var ve çevrimiçi durumda. Sakın hemen konuşma penceresinden “MSN var mı?” muhabbetine başlama!

16.) Eski kız arkadaşlarınızı neden eklemeye çalışıyorsun, ne kadar şişmaladığını ya da partneri hakkındaki yorumlarını söylemek için mi?

17.)  Facebook’u feyzbuk olarak olarak okuyan birisiyseniz, yabancı bayanlara karşı beslediğiniz “türk gücünü gösterme” isteğin sana yarardan çok zarar getirir!

18.) Bayanların, şairlerden ve şarkıcılardan altıntıları, duvarına yazdığı aşk sevgi ayrılık sözlerini – böylesi aşk kaldımı ki? -çok haklısınız Meryem hanım…-muhteşem düşünce Yeliz hanım -gece gece beni duygulandırdınız Filiz hanım gibi yalaka yorumlarla hedefin ilgisini çekmeye çalışan “un-good” lardan olmayın!!!

19.) Cüssenize ve yaşınıza bakarak arkadaş edinin!

20.) Tavlamak istediğiniz hatun kişi için sayfa veya grup açıp, o kişiye tanrıça izlenimi vermeyin! O da sizin gibi feys insanı…

 

 

 

Reklamlar

2 Yorum»

  fatma wrote @

Facebook kadınlarından sonra hemcinsleriniz hakkındaki bu yazıya kayıtsız kalamazdım ben daha öncede dedigim gibi faceyi iş amacı ile kullanan bayanlardanım bu yazdıklarınıza tanık oldugum çok oldu ve önemsiz olarak kaldılar emeginize saglık diyorum hakikaten çok begendim.

  tracymorin58999 wrote @

Hi, I came across your blog in search of my long lost childhood friend, Henry Budidharma. When you met him, did you get his contact info by any chance? If you did, is there anyway you can share with me? Come on http://tropaadet.dk/tracymorin5899908190


Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: