WordPress LeoTheMaster

Güncel, teknik, eğitici, son dakika, eğlenceli, sıcak video (18+ değil), haber ve bloglar

Posterous ile Email Atarak Blog Yazın

Posterous, servisini sizlere tanıtmak istiyorum. Öncelikler bu ücretsiz servise buradan kayıt oluyorsunuz. Kayıt olduğunuz email adresinize doğrulama iletisi geliyor, siz gelen bağlantıya tıklayarak, bu epostanın size ait olduğunu doğruluyorsunuz. Kullanıcı adı ile tanımladığınız bir Posterous sayfanız oluyor.

 

Mesela: Posterous LeoTheMaster

Şimdi sıra, size ait olan sitelerinizi Posterous sayfanıza tanımlaya geldi. Twitter, flickr, facebook, shopify, tumblr, wordpress, blogspot … gibi siteler desteklenmekte.

Sitelerinizi tanımladıktan sonra, artık post@posterous.com adresine gönderdiğiniz kayıtlı mail adresinizi algılıyor ve içeriği kayıt ettiğiniz tüm bloglarınıza ekliyor. Eğer yolladığınız postayı sadece bazı bloglarına eklemek isterseniz, aşağıdaki adreslere mail atıyorsunuz:

Twitter? twitter@posterous.com
Flickr? flickr@posterous.com
Facebook? facebook@posterous.com
Shopify? shopify@posterous.com
Tumblr? tumblr@posterous.com
Sadece diğer blog? blog@posterous.com
Sadece Posterous? posterous@posterous.com
Seçerek yollama! flickr+twitter@posterous.com

Ayrıca HTML yazı, resim, mp3, pdf veya herhangi bir dosya bir şekilde oluşturulan email, tanımlı blog’unuza eklenebiliyor.

Reklamlar

No comments yet»

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: